top of page
WhatsApp Image 2022-08-21 at 12.52.45 (1).jpeg
SAKLI CENNET BADEMLİ
TURUKUAZ RENGİ KOYLAR
TEKNE TURLARI
 
DALGIÇ VE EKOLOJİK TURİZİM
Dikilinin güney batısından 7 km yol ile ulaşılabilen Bademli,denize uzanan zeytin ağaçlarıyla kaplı sahilleri, yeşil ile mavinin buluştuğu doğal bir liman konumunda.Son yılların gözde tatil bölgesi olan Bademli'de yapılacak aktiviteler arasında deniz keyfi, balık restoranlarında balık keyfi ve doğa yürüyüşü başta gelir.
 
Sahil kasabası olan Dikili yaz aylarının uğrak yerlerindendir. Bademli'de turukuaz rengi ve berrak suyu ile ünlü  koylar bulunmaktadır. Mardivleri andıran bölge, deniz meraklarının oldukça ilgisini çekmektedir. Her türlü bütçeye hitap eden tatil olanakları mevcuttur.
Dikili'den düzenlenen günü birlik tekne turları bölgenin güzelliğini sizlere sunmaktadır. Bademli'de sadece size özel hizmet alabileceğiniz tekneler mevcuttur. Fame,Pizza, Kokarotlu,ılıca,akvaryum,zindancık vb koyları keşfetmek için bu teknelerden oldukca uygun fiatlarla hizmet alabilirsiniz.
Bölge her ceşit balığı barındıran doğal yapısından dolayı dalgıçların uğrak yerlerindendir.
Dağ havası eşşsiz manzarası ile yürüşcülerin yeni keşfi olan  Karadağ’daki volkanik Karagöl, doğal güzelliği ile dikkat çekmektedir.Bu bölge ekolojik turizm için de oldukça idealdir.

© 2023 by Er Turistik Apart Otel. Gülin Er

bottom of page